Сарикамиш

Найбільший Лайнер
23.12.2019
Купівля авіаквитків
25.12.2019

Сарикамиш

Туреччина відома не тільки теплим морем і шикарними пляжами, але також гірськолижними зонами відпочинку. Одним з найбільш перспективних і швидко розвиваються курортів зимових видів спорту вважається Сарикамиш. Він прикрашає східну частину країни і розташований в серці гірських хребтів. Крім цього курорт розкинувся на території заповідника соснових лісів.

Сезон починається з жовтня і закінчується у квітні, тому зараз ще залишилося небагато часу, щоб влаштувати собі весняну відпустку на снігу. Слід зазначити, що Сарикамиш підходить більше для початківців лижників і тих, хто віддає перевагу спокійним спускам по некрутих схилах. Відмінною особливістю даного курорту є наявність натурального снігу, а не штучного замінника.

Лижний центр для відпочиваючих щороку відкриває дві канатні дороги і підйомник. Пропускна спроможність лижних споруд становить до двох тисяч чотириста осіб на годину, а ось канатна доріжка пропускає близько вісімсот відвідувачів на годину.

Крім гірськолижних катань Сарикамиш пропонує туристам масу інших розваг. Наприклад, танцювальні клуби, кафе, ресторани готові забезпечити веселе дозвілля і пригостити національними стравами Туреччини.

Для любителів історичних пам’яток існує екскурсія в місто Карс. Тут збереглася архітектура часів епохи Візантії та Османської імперії, а також палац для мисливських ігрищ Катерини II. В Сарикамиш є також пам’ятки старовини: мечеті, храми, місцевий музей.

Для проживання можна вибрати місцеві пансіонати. На території Сарикамиш їх два. Варто відзначити, що проживання в них досить економне і недороге. Якщо хтось бажає зупинитися у фешенебельному готелі, то на території міста знаходиться п’ятизірковий готель «Sarikamis Toprak». Він розташований в незаселеній місцевості, що дозволяє відчути себе частинкою природи.

Сучасний Сарикамиш – це найбільш популярний гірськолижний курорт Туреччини. Він займає почесне третє місце за важливістю в державі.

    ×

      ×