Про компанію

Наше турагентство з легкістю втілить Ваші мрії в реальність.

Наші досвідчені менеджери-консультанти допоможуть організувати і грамотно розпланувати довгоочікувану подорож, надавши надійний і грамотний туристичний сервіс.Історія нашого успіху

ООО "СОВРЕМЕННЫЙ ТУРИЗМ"

Оформляючи будь-які туристичні послуги через нашу туристичну фірму "СОВРЕМЕННЫЙ ТУРИЗМ" Ви отримаєте наступні переваги:

Logo_1000x650_PNG

1. Вибір. Ми працюємо тільки з найнадійнішими туроператорами. На відміну від багатьох турагентів ми відразу повідомляємо Вам приймаючу сторону. Крім того, ми можемо відправити Вас через того туроператора, через якого Ви вже їздили або який вселяє Вам більшу довіру.

2. Низькі ціни. У нас існують системи знижок для постійних клієнтів, для груп, для людей, що оформлюють тури заздалегідь, для відвідувачів нашого сайту. Для того, щоб отримати знижку у туроператора, Вам потрібно їздити тільки по його пропозиціях в ті країни, з якими він працює. У нас Ви можете отримати ту ж, а часто більшу знижку, подорожуючи в будь-яку країну, з будь-яким туроператором. У нас кращі умови від авіакомпаній і відповідно ціни по авіаквитках на чартерні і регулярні рейси. Наші ціни завжди нижчі, ніж у будь-якого нашого конкурента.

3. Надійність. Ринок туристичних послуг досить динамічний. Періодично розоряються і згортають свою діяльність, як дрібні, так і великі туроператори. Багато з них здавалися надійними пересічному туристові і навіть займали верхні рядки в обсягах продажів. Тільки постійний моніторинг ринку і знання його "підводних каменів" дозволяє нам оберігати своїх клієнтів від зіпсованого відпочинку, втрати часу і грошей.

4. Об'єктивна інформація. У нас немає завдання продати певний тур певного оператора. Головне наше завдання - надати об'єктивну інформацію про всіх туроператорів, яка в першу чергу грунтується на відгуках наших клієнтів. Ви самі вибираєте співвідношення ціни і якості подорожі. Ми лише попереджаємо і радимо.

5. Захист інтересів клієнта. Великі туроператори працюють по потоковій системі і приватні особи для них лише побічний заробіток. Часто зустрічаються нарікання на некоректне ставлення до клієнта персоналу і байдужість при виникненні спірних питань. Це не дивно, адже для них втрата одного клієнта рівно нічого не означає. Інша річ, коли турист їде через туристичне агенство Сучасний Туризм, яке постійно надає клієнтів. В цьому випадку туроператору вигідніше піти на поступки, ніж втрачати партнера.

6. Професіоналізм. Ми працюємо на туристичному ринку більше 15 років, за цей час наші співробітники побували в багатьох країнах світу, проінспектували кілька сотень готелів. Ми надаємо найбільш достовірну і перевірену інформацію. Безліч наших клієнтів вдячні нам за нашу роботу.

7. Універсальність. Наше агенство має базу даних не тільки по гарячим турам. Є напрямки, за якими гарячих путівок не буває. Наприклад, при проведенні багатьох міжнародних виставок місця в готелях закінчуються за півроку. Ви маєте унікальну можливість отримати знижки як на гарячі тури, так і на тури, що оформлюються заздалегідь.

8. Індивідуальний підхід. Кожен клієнт для нас - індивідуальний. Головне для нас надати Вам можливість добре відпочити і для кожного нашого клієнта відпочинок буде особливим. Крім того, в сезон в офісах великих туроператорів вибудовуються цілі черги клієнтів, а телефони постійно зайняті. У нашому агентстві Сучасний Туризм будь-який клієнт для нас VIP. Пам'ятайте, що Ваш відпочинок починається вже в Харкові.

9. Зручне розташування. Наш офіс знаходиться в 10 м від м. Університет (Скляний вихід).

за адресою: вул. Сумська, 74, офіс 7, 2 поверх.

Зробити запит

Не знайшли потрібної пропозиції?
Довіртесь професіоналам

Адреса:

Головний офіс: 61003, Україна, м. Харків,
пл. Конституції, 1, Палац Праці,
4 під'їзд. 2 поверх, офіс 4205.

t@sovtour.com
o@sovtour.com

      ×

        ×