Палац Чаушеску

Офіс Малайзії
21.12.2019

Палац Чаушеску

Колишня резиденція сім’ї Чаушеску в Бухаресті вчора, 12 березня 2016, була відкрита широкому загалу і включена до туристичних маршрутів.

Палац був побудований за проектом архітектора Арона Грімберген – Соларі, обладнаний басейном, солярієм, кінотеатром і сауною. Олена Чаушеску особисто займалася вибором канделябрів і мозаїки.

Відомий в комуністичний період як «об’єкт Р 50», використовувався весь період правління Чаушеску (1965-1989), як приватна резиденція подружжя і їх дітей.

У палаці 80 приміщень …

Після революції 1989 по TV було представлено внутрішнє оздоблення палацу в яких подружжя Чаушеску жила останні 25 років свого життя, включаючи ванни з золотими кранами.

Після революції будинок використовували іноземні делегації, президенти і прем’єр міністри, що відвідували Румунію.

Нещодавно владою було прийнято рішення трансформувати палац в музей, а також місце для проведення конференцій і симпозіумів.

Відкриття будинку Чаушеску для відвідування представляє на мапі Бухареста ще один об’єкт з комуністичної темою. Туристам буде надана можливість відвідати не тільки Будинок Народу – робоче місце диктатора, але і місце його приватного життя.

Під час відкриття музею була присутня наукова еліта та інтелектуали, які зійшлися на думці …

«Прийшов час, щоб румуни не тільки дізналися реалії, відвідуючи палац Primaverii, колишню резиденцію сім’ї Чаушеску. Щоб прийти сюди необхідно переступити психологічний поріг сформований публічним представленням про Миколу й Олену Чаушеску. Відвідування музею допоможе краще уявити період румунської історії між 23 серпня 1944 та 22 грудня 1989, який для багатьох громадян став трагічним, повним негараздів і поневірянь у всіх проявах, якиму було покладено край революцією 1989…»

    ×

      ×