Офіс Малайзії

Палац Чаушеску
20.12.2019
Гробниця Тутанхамона
22.12.2019

Офіс Малайзії

Національний туристичний офіс Малайзії удостоївся двох нагород на церемонії Golden City Gate Awards. Премія Golden City Gate Awards, яка визначає кращі рекламні роботи туристичної галузі в категоріях «Відео», «Реклама у пресі», «Мультимедіа», вручається в рамках берлінської міжнародної туристичної виставки Internationale Tourismus Boerse (ITB).

Перший приз «First Star» в категорії «Реклама у пресі» отримав рекламний макет з одним з традиційних символів Малайзії – повітряними зміями «вау». Відео-ролик «Малайзія: країна вражень» (оригінал: «Malaysia: Land of Memories») отримав другий приз «Second Star» в категорії «Відео». Призові роботи були відзначені за креатив, елегантність і відображення культурного розмаїття країни.

Приймаючи нагороду, генеральний директор Національного туристичного офісу Малайзії Датук Сері Мірза Мохаммед Тайаб (Datuk Seri Mirza Mohammad Taiyab) зазначив: «Нам дуже приємно отримати ці нагороди, адже вони на світовому рівні підтверджують наші успіхи в просуванні Малайзії – країни з багатющою культурною спадщиною».

    ×

      ×